Dealerzy mercedes

Wybór konkretnego modelu samochodu – niezależnie od tego, czy jest to auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe – zwykle poprzedzony jest dokładnym rozeznaniem ofert i dostępnych na rynku wersji. Jest to konieczne do tego, aby zakupiony pojazd spełniał wszystkie oczekiwania kupującego i aby nie przekraczał jego możliwości finansowych.

Ciekawym rozwiązaniem, coraz częściej ostatnio spotykanym, jest wynajem długoterminowy z możliwością wykupu po wygaśnięciu umowy albo skorzystania z nowego samochodu. W tym sposobie korzystania z auta najwygodniejsze jest to, że nie trzeba od razu posiadać całej kwoty, odchodzą także koszty ubezpieczenia, ponieważ w tym przypadku właścicielem jest salon i to on opłaca OC i AC. Dealerzy marki mercedes polecają tę opcje zwłaszcza klientom indywidualnym, ale chętnie korzystają z niej również przedsiębiorcy.

Przed udaniem się do salonu warto się jednak upewnić, czy taki sposób jest oferowany przez ten konkretny punkt sprzedaży. Wybór ten zdecydowanie ułatwi wygodna wyszukiwarka znajdująca się na stronie dealerzyaut.pl. Oprócz danych adresowych znajduje się tam też przejrzysta mapka.


Dealerzy aut
Królowej Jadwigi 151/2
61-871 Poznań