Drewniany taras

Stylowy drewniany taras jest szczególnym miejscem w domu. Stanowi wyjście na ogród, z którego można korzystać w najróżniejszych sytuacjach. Wzbogacony o meble wypoczynkowe będzie doskonałym zakątkiem do relaksowania się, z kolei grill umożliwi organizację spotkań przy smacznym jedzeniu w towarzystwie najbliższych. Przyjemne w dotyku deski sprawdzają się również jako miejsce zabaw dla dzieci.

TDM Tarasy Drewniane z Poznania proponuje swoim klientom deski tarasowe w przystępnych cenach. Wyróżniają się one wysoką jakością i gwarantują długoletnie użytkowanie. W przypadku modrzewia syberyjskiego jest to minimum 15 lat, a drewno egzotyczne przetrwa co najmniej 25. Podczas sprzedaży fachowcy doradzają klientom również najlepsze środki do konserwacji. Doskonałe oleje znajdują się również w ofercie TDM. Poddanie tarasu ich działaniu pozwoli go odświeżyć i uodpornić na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto firma, która zajmuje się również montażem desek na patio, może zająć się też instalacją specjalnego oświetlenia. Będzie można z niego korzystać podczas wieczornego odpoczynku.

Wysoka jakość w rozsądnej cenie

TDM ma swoją siedzibę w Poznaniu. Obsługuje jednak klientów z całej Polski, a także z Niemiec. Doceniają oni przede wszystkim doskonałe materiały, z jakich korzysta firma. Zatrudnieni specjaliści doradzają zawsze najkorzystniejsze rozwiązania, które odpowiadają oczekiwaniom estetycznym i finansowym zamawiających.

Więcej informacji o asortymencie TDM umieszczono na stronie http://tdmtarasy.pl/oferta/tarasy-drewniane/.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002